Frabea

Kvalita není na internetu určitě žádná samozřejmost, a proto ten, kdo ji vyžaduje, nemůže sázet na to, co mu přijde první pod ruku. Pokud to není náš web.

Čeká vás velký den?

Před samotnou svatbou je potřeba zařídit hodně věcí. Jednou z nich jsou svatební šaty, které dělají nevěstu nevěstou. Je samozřejmě možné se vdát v podstatě v čemkoliv, co je slušné a elegantní, protože bychom ani v dnešní uvolněné době neměli zapomínat na to, že svatba je slavnostní obřad. Pokud nevěsta nechce šaty ale třeba overal nebo sukni s halenkou, ať se tak klidně oblékne. Naprostá většina žen ale chce svatební šaty, protože dávno už nemusíte mít nevkusné přezdobené šaty. Dnes se dají sehnat krásné a střídmé šaty.

šaty a boty

Jaké by to měly být?
Máte představu o vašich šatech a nebo zatím vůbec nevíte, co byste si chtěla obléknout? Důležité je pracovat s vaší postavou, aby vám šaty co nejlépe seděly. Pokud se chce nevěsta cítit dobře, musí mít dokonale padnoucí šaty, které kryjí případné nedostatky a naopak zvýrazní to, co je na vaší postavě krásné.

Svatební šaty Praha najdete v salonu Zoryana Stekhnovych, do kterého si jezdí pro šaty nevěsty z celé republiky. Je to nejen díky obrovskému vývěru šatů, ale i díky skvělému přístupu a doplňkovým službám. Spolu můžeme najít šaty, které vám padnou jako ulité. Je nutné je začít shánět několik měsíců před svatbou, protože

nevěsta šaty

Koupené šaty je často nutné upravit, což nějakou dobu zabere
Vypůjčené šaty upravit nelze a tak je potřeba najít dokonale padnoucí kus

Obě varianty jsou časově náročnější, proto je potřeba s tím počítat a neshánět šaty týden před svatbou. V salonu najdete mnoho šatů – klasické s velkou sukní, korzetové, ale i krajkové a boho šaty. Tady si každá nevěsta najde šaty podle jejích představ, a tak je potřeba si dát s výběrem načas.
Tip – nechcete hledat až v salonu? Projděte si webové stránky, kde najdete všechny dostupné šaty detailně nafocené a popsané. Díky tomu si pak na místě budete moct vybrat rovnou ty, které vás zaujaly doma.