Frabea

Kvalita není na internetu určitě žádná samozřejmost, a proto ten, kdo ji vyžaduje, nemůže sázet na to, co mu přijde první pod ruku. Pokud to není náš web.

Kvalitních zaměstnanců je málo

 • 13. 4. 2024
 • Byznys
 • No Comments

Strojírenství má budoucnost Patříme mezi nejlepší firmy v oblasti strojírenství a automatizace výroby. Vyrábíme mnoho typů nástrojů, které si od nás objednávají firmy, které pomocí našich strojů zpracovávají svoje materiály a vyrábí svoje produkty. Vyrábíme nejen ohýbací a střižné stroje, ale i vstřikolisy nebo montážní prvky. Umíme toho hodně. K tomu abychom se jako celek rozvíjeli, potřebujeme kvalitní zaměstnance, kteří rozumí své práci. A i když v dnešní době hodně lidí hledá lepší zaměstnání, musí zaměstnavateli také něco nabídnout. Chcete pracovat u nás? Každý muž by chtěl práci, která bude zajímavá, dostatečně finančně ohodnocená a hlavně která ho bude bavit. Možná všechny tyto požadavky splňuje některá z pozic, které aktuálně …..

Read More

Bazén se střechou

 • 17. 3. 2024
 • Byznys
 • No Comments

Také jste přemýšleli nad tím, jak se, co vyrábí? Třeba jak se vyrábí bazény anebo odkud se bere bazénová chemie? Pokud vás tohle všechno zajímá, zkuste se podívat na webové stránky bumerang.cz, kde se dozvíte všechny důležité informace a také fakt, jak se vyrábí zastřešení bazénů. Je to velice důležité, protože i my s partnerem uvažujeme, že si necháme zastřešit bazén. Výroba zastřešení bazénů je velice důležitá a také samozřejmě musí odpovídat tomu, že jsou všechny směrnice jasně dané. A tak to také musí být, protože je logické, že žádný výrobce čehokoliv nesmí přesahovat různé limity a také se musí chovat zodpovědně, protože u nás v okolí a na naší …..

Read More

Jak snadno a efektivně umýt okna

 • 29. 1. 2024
 • Byznys
 • No Comments

Utěrky z mikrovlákna Také máte doma hromadu starých hadrů, například rozstříhaná bavlněná trička, která střídavě používáte na úklidové práce? A využíváte je i na mytí oken, okenních rámů a parapetů? Pak je klidně vyhoďte a pořiďte si utěrky z mikrovlákna. Poradíme vám, jak snadno uklidit s utěrkami Modrý žralok z mikrovlákna v domácnosti, a jak s nimi také umýt okna. Obrovskou výhodou utěrek z mikrovlákna je jejich speciální povrch, dovedou si totiž poradit s mastnotou, prachem, šmírem a dalšími nečistotami, a toto vše je na oknech poměrně běžně zastoupeno. Není třeba také na úklid využívat žádné agresivní a toxické chemikálie, mnohdy vám stačí na veškerý úklid v domácnosti jen teplá …..

Read More

K čemu využijete plavecký kurz

 • 29. 12. 2023
 • Byznys
 • No Comments

Víte, že v naší zemi ještě žijí lidé, kteří neumí plavat? Že se tím ochuzují o jednu z nejkrásnějších relaxačních technik zejména v období dovolených, je celkem známo, ale možná vás napadnou ještě další důvody, proč se plavat naučit, a hlavně si zvýšit svou tělesnou zdatnost v tomto ohledu. Vodáci – vodáctví je jednou z nejúžasnějších letních sportovních aktivit v přírodě. Někteří lidé mu vysloveně propadli a jezdí raději pravidelně na vodu, než k moři, a dávají pobytu na řece přednost i před cykloturistikou. Většina řek je poměrně mělkých, ale nad jezy může být hloubka i přes dva metry a tam musíte umět plavat. Může vám tu být sice nápomocná …..

Read More

Firmy mohou sídlit porůznu

 • 22. 12. 2023
 • Byznys
 • No Comments

Možná už víte, že firmy potřebují mít svá sídla. A pokud jste to doteď nevěděli, tak nyní už to víte. Každý podnik musí mít zkrátka nějaký objekt, nějaké místo, kde bude dostupný lidem, kam mu tito budou moci posílat dopisy, telefonovat nebo tam třeba i osobně zajít, když je to zapotřebí. Což vám jistě zní logicky – kdyby takové místo neexistovalo, jak by přišla firma se svými zákazníky do kontaktu a jak by se asi uživila, že? To by nešlo. A tak začíná jakékoliv soukromé podnikání tím, že se nově zakládané firmě shání právě nějaké sídlo. A to samozřejmě sídlo na jednu stranu natolik reprezentativní, aby se za ně firma …..

Read More

Rezervační systém pro kurzy jógy

 • 30. 9. 2023
 • Byznys
 • No Comments

Lidé se dnes věnují různým sportům, které jim přináší osobní uspokojení a dobrý pocit a sledují s nimi také odlišné cíle. Jde především o zlepšení kondice, posílení imunitního systému, shazování přebytečných kilogramů, ale ne vždy se zajímáme o protistresové vlivy. Stres je ve skutečnosti nejsilnějším negativním zdrojem veškerých onemocnění, počínaje těmi lehčími až po velmi závažné stavy včetně infarktů, cévních mozkových příhod a onkologických chorob. Jednou z nejvýznamnějších sportovních aktivit proti působení stresu je jóga. Zaměřuje se zejména na vnitřní koncentraci, zklidnění psychiky a procvičování svalových partií v souladu s harmonickým vnímáním sebe sama jako jedinečnou a neopakovatelnou součást jednoho celku. Jóga se tedy zaměřuje na podporu psychiky v souladu …..

Read More

Proč provádět pravidelnou revizi větrací šachty v paneláku

 • 20. 6. 2023
 • Byznys
 • No Comments

Odvětrávání je jednou ze základních položek komfortního bydlení v panelovém domě. Lidé, co tu žijí, využívají těchto i jiných důmyslných stavebních technologií, které tu po sobě zanechali naši předkové z doby výstavby panelových sídlišť za socialismu. Ať už je kritika bývalého režimu jakkoli drtivá, toto je jeden z mnoha pozitivních momentů, co naší společnosti přinesly prospěch. Jinými slovy, kdyby se tehdy panelové domy nestavěly, měli bychom v mnohem vyšší míře rozšířený počet bezdomovců, kteří by se tu možná houfovali po tisících v městských parcích a v zalesněném terénu. Vraťme se ale ke zmíněným panelovým domům a k jejich společným stoupačkám. Stoupačka slouží jako propojovací tunel pro rozvody vody, odpadů, zemního …..

Read More

Jak nejlépe ušetřit?

 • 19. 6. 2023
 • Byznys
 • No Comments

Šetření je fajn schopnost, kterou je dobré umět, ale zase je dobré si vytyčit nějaké hranice, za které nepůjdete. Když nepůjdete za hranice, kde už nakupujete jen to, co je ve slevě a nedíváte se na to, co potřebujete, tak budete pořád zdravě šetřit. Snažte se tedy sice občas něco ve slevě nakoupit a levněji, ale ne pořád a to, co potřebujete, si jednoduše kupte, i když to ve slevě není. Na tom zas tolik neušetříte. Dá se ušetřit na jiných věcech, které každý den ovlivňují naše životy. A dá se kromě peněz ušetřit samozřejmě planeta, což je ještě lepší. Šetřit se dá tedy několika způsoby. Šetření pomocí slev Jak …..

Read More

Kdy se vyplatí koupit ready made sro Ostrava

 • 20. 5. 2023
 • Byznys
 • No Comments

Stále více lidí se snaží vydělat peníze podnikáním. A je pravdou, že pokud budeme úspěšní, je to jedna z nejlepších možností, jak přijít k penězům. Založit vlastní firmu však není ani zdaleka tak jednoduché, jak se zdá. V první řadě jsou potřeba peníze, a zde mluvíme o částkách v řádu statisíců korun – a to jsou pouze náklady na samotné založení. Pak je nutné ještě koupit potřebné nástroje a vybavení, platit zaměstnance a spoustu dalších výdajů. Dalším problémem je složitost celého procesu, a také délka trvání. Od podání žádosti po dobu, než bude moci naše firma skutečně začít fungovat, může uplynout poměrně dlouhá doba. Není tedy divu, že se mnozí …..

Read More

Kde koupit krásné bydlení

 • 15. 5. 2023
 • Byznys
 • No Comments

Zejména mladí lidí zvažují, že se trvale odstěhují z České republiky. Je to zejména z toho důvodu, že je zde všechno čím dál dražší, bydlení je čím dál nedostupnější a nálada a společenská situace tu klesá každým dnem. Proto kdo může, zvažuje, že se odstěhuje za hranice. Kdo chce mít klid, bude zvažovat stát, kterým zatím nechápe takové množství skandálů jako u nás. A když se stěhovat za hranice, proč ne rovnou k moři? Každý rok jezdí k moři tisíce lidí, kterým se potom většinou nechce vracet zpět. Moře a pláže jsou přímo magnetem a život u moře vždy vypadá snazší. Tak to sice není, protože všude je, jak se …..

Read More