Frabea

Kvalita není na internetu určitě žádná samozřejmost, a proto ten, kdo ji vyžaduje, nemůže sázet na to, co mu přijde první pod ruku. Pokud to není náš web.

Zuby se taky trhají

 • 11. 4. 2023
 • Byznys
 • No Comments

Zuby nás lidi někdy trápí víc než jiné věci. A pokud nás zuby zlobí, je to opravdu nepříjemné trápení. Kdo někdy zažil bolest zubů, bude určitě souhlasit. Když zuby bolí, nedá se na nic jiného pořádně soustředit, čas se vleče, spát se nedá, jíst se nedá, nálada je pod bodem mrazu. Když nás ale zuby zlobí, někdy to podceňujeme. Třeba i hodně dlouho. Napřed trpíme a čekáme, až to samo přejde, někdy si je chladíme, někdy něco kloktáme nebo bereme prášky na bolest. Ale i kdyby to na začátku pomáhalo, nebude to pomáhat pořád. Zuby se tím samy neuzdraví, kazí se pořád víc a nakonec teda musíme k zubaři. Aby …..

Read More

Kontakty na opravny obuvi hledejte na Internetu

 • 3. 4. 2023
 • Byznys
 • No Comments

Inspirujte se u konkurence Jestliže vás osloví konkurenční web, můžete některé nápady čerpat odtud, ale pozor – pozměnit a nekopírovat. Kopie se vždy brzy odhalí a to vám může přinést řadu problémů včetně ukončení činnosti. Inspirativní mohou být některé doplňkové služby, vzhled webu a jeho přehlednost a samozřejmě i hlavní nabídka, například včetně zasílání na adresu. Výhodou této práce je zajištění odbytu v poměrně velkém rozsahu, protože existuje celá řada typů obuvi, které se vyplatí opravit či upravit, vzhledem k jejich vyšší původní ceně. Mnoha lidem se tedy vyplácí zajít s botami do opravny, než kupovat nové za několik tisíc korun, a to zvláště tehdy, jestliže vám obuv maximálně vyhovuje …..

Read More

Provoz vegetariánské restaurace propagujte na sociálních sítích i PPC reklamou

 • 3. 4. 2023
 • Byznys
 • No Comments

Současná doba významně nahrává některým alternativním životním stylům, z nichž mnohé nebylo možné dříve ani propagovat, natož realizovat. Patří k nim i vegetariánství a veganství. Základem obou směrů je úcta k živým tvorům – zvířatům a zároveň pochopení faktu, že i na rostlinné stravě lze vystavět lidské tělo, mnohdy navíc zdravější a výkonnější, což potvrzují například někteří vegani – kulturisté. Součástí těchto výživových směrů jsou i restaurace. A vězte, že i bezmasá jídla dovedou mnohé z vás překvapit natolik, že musíte souhlasit s tím, že vegetariáni rozhodně nad jídelním stolem nestrádají. Otevřít vegetariánskou restauraci tak nepředstavuje problém, spíše naopak, a může se stát, že se k vám hosté jen pohrnou. …..

Read More

Co vše zahrnuje správa nemovitostí

 • 25. 3. 2023
 • Byznys
 • No Comments

Mnoho lidí přemýšlí o investici do nemovitosti. A je pravdou, že jejich ceny neustále stoupají. Jen málokdo si však uvědomuje, že to není ani zdaleka tak jednoduché. Často si představují, že si jen koupí dům či byt, a pak jej jen nechají, aby nabýval na hodnotě. Tak to bohužel nefunguje. Pokud skutečně chceme tímto způsobem vydělat, je nutná i dobrá správa nemovitostí. Jednoduše řečeno, musíme se o ně starat, pokud z nich chceme mít užitek. I zde má však jen málokdo představu o tom, co to vlastně zahrnuje. Především se jedná o základní péči, kdy se provádí drobné opravy poškozených zařízení. Může to být například kapající kohoutek, protékající toaleta, a …..

Read More

Good fun

 • 24. 2. 2023
 • Byznys
 • No Comments

I`ve always wondered what it`s like to be shot on target. And I`ve never tried this. That`s why I`ve decided that at some point, my friends and I could have some fun where maybe there`ll be some shooting. Do you know a game like Airsoft? If you don`t know Airsoft, then you can look somewhere on the internet because it`s really a very fun and interesting game that will mainly entertain teenagers. Especially the boys. Because my brother, Airsoft, really loves to play. And my brother, later when he was growing up, then he went to Prague to this kind of resort where you also shoot at decoys and all …..

Read More

Fitness centrum ve vás nemusí budit strach

 • 24. 2. 2023
 • Byznys
 • No Comments

Fitness centrum. Někdo už si bez něj život nedokáže ani představit. Jiní se mu zase vyhýbají jako čert kříži. Ať už to máte jakkoliv, nemůžeme popřít, že fitness centrum je důležitou součástí každé komunity, a dnes už najdete jen velmi málo měst, kde by se alespoň nějaké malé nenacházelo. Pro někoho je fitness život. Která by ve fitness centru několik dní týdně, pracuje na sobě, buduje progres, a cítí se ve fitness centru v podstatě jako doma. Ale co ti, kteří chtějí začít? Některé odrazuje právě to, že se do fitness centra bojí. Plno lidí, nikoho tam neznají, hrozivě vypadající stroje, s kterými si nebudou vědět rady, a bojí se, …..

Read More

Budete se stěhovat?

 • 23. 2. 2023
 • Byznys
 • No Comments

Kdo se stěhuje, určitě přemýšlí jak na to. Stěhování je proces na několik dní, protože je potřeba všechno pečlivě zabalit a roztřídit. Vždycky se najde něco, co už potřebovat nebudete, a to budete chtít vyhodit. Před balením si věci projděte a podívejte na všechno co máte. Někdo se změnou bydlení dělá tlustou čáru a nechce si brát některé věci s sebou, a tak je to naprosto v pořádku. Mnoho lidí má opravdu hodně věcí, a i to je důvod, proč stěhování tak trvá. Nejhorší je, když musíte stěhovat víc lidí a ne jen jednoho. Počet věcí je daleko vyšší než počet věcí, které má jednotlivec. Osobní věci jako oblečení nebo …..

Read More

Jak začít podnikat?

 • 20. 1. 2023
 • Byznys
 • No Comments

Pokud zakládáte svou první firmu, jistě budete potřebovat prostudovat řadu materiálu, zákony, vyhlášky, budete běhat po úřadech a zjišťovat, co kdy a kde podepsat a vyřídit. Možná budete zvažovat, na jaké adrese firmu založit, jestli zvolit svou vlastní adresu nebo si vybrat virtuální sídlo společnosti. Jestli si třeba nekoupit již zapsanou firmu v rámci reade made společnosti. Zvážit všechna pro a proti. A co kdybychom vám řekli, že existuje firma, která kromě své hlavní činnosti, kterou je právě nabízení profi sídel, vám může poskytnout i řadu velice cenných rad, a to jak na svých webových stránkách, kde najdete praktické rady a zkušenosti https://www.profisidla.cz/cs/poradna/prakticke-rady-a-zkusenosti/a-65/, tak se na ně můžete obrátit a …..

Read More

Může elektronika vydržet dlouho?

 • 23. 12. 2022
 • Byznys
 • No Comments

Elektronika nás obklopuje celý náš život, hlavně když se bavíme o lidech této generace a dnešních dětech, které mají telefon v ruce hned od narození, protože se jich rodiče chtějí zbavit, a tak jim místo papíru a pastelek dají do ruky telefon. Bojí se, že by jejich děti ve škole pak byly pozadu a podobně, navíc všichni rodiče to tak dělají, tak to tak musí dělat i oni. To je lež, navíc ve školách se telefony nepoužívají, děti je většinou musí mít schované v aktovce, takže je poněkud zbytečné dítěti nějak brzy cpát telefon do ruky. On bez něj vydrží stejně tak, jak jsme bez něj vydrželi my, to nám …..

Read More