Frabea

Kvalita není na internetu určitě žádná samozřejmost, a proto ten, kdo ji vyžaduje, nemůže sázet na to, co mu přijde první pod ruku. Pokud to není náš web.

Proč provádět pravidelnou revizi větrací šachty v paneláku

 • 20. 6. 2023
 • Byznys
 • No Comments

Odvětrávání je jednou ze základních položek komfortního bydlení v panelovém domě. Lidé, co tu žijí, využívají těchto i jiných důmyslných stavebních technologií, které tu po sobě zanechali naši předkové z doby výstavby panelových sídlišť za socialismu. Ať už je kritika bývalého režimu jakkoli drtivá, toto je jeden z mnoha pozitivních momentů, co naší společnosti přinesly prospěch. Jinými slovy, kdyby se tehdy panelové domy nestavěly, měli bychom v mnohem vyšší míře rozšířený počet bezdomovců, kteří by se tu možná houfovali po tisících v městských parcích a v zalesněném terénu. Vraťme se ale ke zmíněným panelovým domům a k jejich společným stoupačkám. Stoupačka slouží jako propojovací tunel pro rozvody vody, odpadů, zemního …..

Read More

Jak nejlépe ušetřit?

 • 19. 6. 2023
 • Byznys
 • No Comments

Šetření je fajn schopnost, kterou je dobré umět, ale zase je dobré si vytyčit nějaké hranice, za které nepůjdete. Když nepůjdete za hranice, kde už nakupujete jen to, co je ve slevě a nedíváte se na to, co potřebujete, tak budete pořád zdravě šetřit. Snažte se tedy sice občas něco ve slevě nakoupit a levněji, ale ne pořád a to, co potřebujete, si jednoduše kupte, i když to ve slevě není. Na tom zas tolik neušetříte. Dá se ušetřit na jiných věcech, které každý den ovlivňují naše životy. A dá se kromě peněz ušetřit samozřejmě planeta, což je ještě lepší. Šetřit se dá tedy několika způsoby. Šetření pomocí slev Jak …..

Read More

Kdy se vyplatí koupit ready made sro Ostrava

 • 20. 5. 2023
 • Byznys
 • No Comments

Stále více lidí se snaží vydělat peníze podnikáním. A je pravdou, že pokud budeme úspěšní, je to jedna z nejlepších možností, jak přijít k penězům. Založit vlastní firmu však není ani zdaleka tak jednoduché, jak se zdá. V první řadě jsou potřeba peníze, a zde mluvíme o částkách v řádu statisíců korun – a to jsou pouze náklady na samotné založení. Pak je nutné ještě koupit potřebné nástroje a vybavení, platit zaměstnance a spoustu dalších výdajů. Dalším problémem je složitost celého procesu, a také délka trvání. Od podání žádosti po dobu, než bude moci naše firma skutečně začít fungovat, může uplynout poměrně dlouhá doba. Není tedy divu, že se mnozí …..

Read More

Kde koupit krásné bydlení

 • 15. 5. 2023
 • Byznys
 • No Comments

Zejména mladí lidí zvažují, že se trvale odstěhují z České republiky. Je to zejména z toho důvodu, že je zde všechno čím dál dražší, bydlení je čím dál nedostupnější a nálada a společenská situace tu klesá každým dnem. Proto kdo může, zvažuje, že se odstěhuje za hranice. Kdo chce mít klid, bude zvažovat stát, kterým zatím nechápe takové množství skandálů jako u nás. A když se stěhovat za hranice, proč ne rovnou k moři? Každý rok jezdí k moři tisíce lidí, kterým se potom většinou nechce vracet zpět. Moře a pláže jsou přímo magnetem a život u moře vždy vypadá snazší. Tak to sice není, protože všude je, jak se …..

Read More

Zuby se taky trhají

 • 11. 4. 2023
 • Byznys
 • No Comments

Zuby nás lidi někdy trápí víc než jiné věci. A pokud nás zuby zlobí, je to opravdu nepříjemné trápení. Kdo někdy zažil bolest zubů, bude určitě souhlasit. Když zuby bolí, nedá se na nic jiného pořádně soustředit, čas se vleče, spát se nedá, jíst se nedá, nálada je pod bodem mrazu. Když nás ale zuby zlobí, někdy to podceňujeme. Třeba i hodně dlouho. Napřed trpíme a čekáme, až to samo přejde, někdy si je chladíme, někdy něco kloktáme nebo bereme prášky na bolest. Ale i kdyby to na začátku pomáhalo, nebude to pomáhat pořád. Zuby se tím samy neuzdraví, kazí se pořád víc a nakonec teda musíme k zubaři. Aby …..

Read More

Kontakty na opravny obuvi hledejte na Internetu

 • 3. 4. 2023
 • Byznys
 • No Comments

Inspirujte se u konkurence Jestliže vás osloví konkurenční web, můžete některé nápady čerpat odtud, ale pozor – pozměnit a nekopírovat. Kopie se vždy brzy odhalí a to vám může přinést řadu problémů včetně ukončení činnosti. Inspirativní mohou být některé doplňkové služby, vzhled webu a jeho přehlednost a samozřejmě i hlavní nabídka, například včetně zasílání na adresu. Výhodou této práce je zajištění odbytu v poměrně velkém rozsahu, protože existuje celá řada typů obuvi, které se vyplatí opravit či upravit, vzhledem k jejich vyšší původní ceně. Mnoha lidem se tedy vyplácí zajít s botami do opravny, než kupovat nové za několik tisíc korun, a to zvláště tehdy, jestliže vám obuv maximálně vyhovuje …..

Read More

Provoz vegetariánské restaurace propagujte na sociálních sítích i PPC reklamou

 • 3. 4. 2023
 • Byznys
 • No Comments

Současná doba významně nahrává některým alternativním životním stylům, z nichž mnohé nebylo možné dříve ani propagovat, natož realizovat. Patří k nim i vegetariánství a veganství. Základem obou směrů je úcta k živým tvorům – zvířatům a zároveň pochopení faktu, že i na rostlinné stravě lze vystavět lidské tělo, mnohdy navíc zdravější a výkonnější, což potvrzují například někteří vegani – kulturisté. Součástí těchto výživových směrů jsou i restaurace. A vězte, že i bezmasá jídla dovedou mnohé z vás překvapit natolik, že musíte souhlasit s tím, že vegetariáni rozhodně nad jídelním stolem nestrádají. Otevřít vegetariánskou restauraci tak nepředstavuje problém, spíše naopak, a může se stát, že se k vám hosté jen pohrnou. …..

Read More

Co vše zahrnuje správa nemovitostí

 • 25. 3. 2023
 • Byznys
 • No Comments

Mnoho lidí přemýšlí o investici do nemovitosti. A je pravdou, že jejich ceny neustále stoupají. Jen málokdo si však uvědomuje, že to není ani zdaleka tak jednoduché. Často si představují, že si jen koupí dům či byt, a pak jej jen nechají, aby nabýval na hodnotě. Tak to bohužel nefunguje. Pokud skutečně chceme tímto způsobem vydělat, je nutná i dobrá správa nemovitostí. Jednoduše řečeno, musíme se o ně starat, pokud z nich chceme mít užitek. I zde má však jen málokdo představu o tom, co to vlastně zahrnuje. Především se jedná o základní péči, kdy se provádí drobné opravy poškozených zařízení. Může to být například kapající kohoutek, protékající toaleta, a …..

Read More

Good fun

 • 24. 2. 2023
 • Byznys
 • No Comments

I`ve always wondered what it`s like to be shot on target. And I`ve never tried this. That`s why I`ve decided that at some point, my friends and I could have some fun where maybe there`ll be some shooting. Do you know a game like Airsoft? If you don`t know Airsoft, then you can look somewhere on the internet because it`s really a very fun and interesting game that will mainly entertain teenagers. Especially the boys. Because my brother, Airsoft, really loves to play. And my brother, later when he was growing up, then he went to Prague to this kind of resort where you also shoot at decoys and all …..

Read More

Fitness centrum ve vás nemusí budit strach

 • 24. 2. 2023
 • Byznys
 • No Comments

Fitness centrum. Někdo už si bez něj život nedokáže ani představit. Jiní se mu zase vyhýbají jako čert kříži. Ať už to máte jakkoliv, nemůžeme popřít, že fitness centrum je důležitou součástí každé komunity, a dnes už najdete jen velmi málo měst, kde by se alespoň nějaké malé nenacházelo. Pro někoho je fitness život. Která by ve fitness centru několik dní týdně, pracuje na sobě, buduje progres, a cítí se ve fitness centru v podstatě jako doma. Ale co ti, kteří chtějí začít? Některé odrazuje právě to, že se do fitness centra bojí. Plno lidí, nikoho tam neznají, hrozivě vypadající stroje, s kterými si nebudou vědět rady, a bojí se, …..

Read More