Frabea

Kvalita není na internetu určitě žádná samozřejmost, a proto ten, kdo ji vyžaduje, nemůže sázet na to, co mu přijde první pod ruku. Pokud to není náš web.

Kvalitních zaměstnanců je málo

  • 13. 4. 2024
  • Byznys
  • No Comments


Strojírenství má budoucnost
Patříme mezi nejlepší firmy v oblasti strojírenství a automatizace výroby. Vyrábíme mnoho typů nástrojů, které si od nás objednávají firmy, které pomocí našich strojů zpracovávají svoje materiály a vyrábí svoje produkty. Vyrábíme nejen ohýbací a střižné stroje, ale i vstřikolisy nebo montážní prvky. Umíme toho hodně. K tomu abychom se jako celek rozvíjeli, potřebujeme kvalitní zaměstnance, kteří rozumí své práci. A i když v dnešní době hodně lidí hledá lepší zaměstnání, musí zaměstnavateli také něco nabídnout.

stroj inženýr

Chcete pracovat u nás?
Každý muž by chtěl práci, která bude zajímavá, dostatečně finančně ohodnocená a hlavně která ho bude bavit. Možná všechny tyto požadavky splňuje některá z pozic, které aktuálně potřebujeme obsadit. Přidejte se k nám Hro-tech.cz
, pokud hledáte práci ve strojírenství. Aktuálně hledáme kandidáty na pozice

  1. nástrojař
  2. konstruktér elektra
  3. sales manažer

Pokud vás zajímají bližší informace ohledně nabízených pozic, rozhodně nás neváhejte kontaktovat na uvedených kontaktních údajích. Obratem se dozvíte potřebné informace k tomu jaké požadavky na pozici jsou a co vám můžeme nabídnout, pokud jste vhodný kandidát.

práce technologie

Pracovat v oboru strojírenství je zajímavá práce, která vás kariérně může posunout ještě výš. Lidé mají rádi práci, která je za nimi vidět. A vy rozhodně uvidíte výsledek své práce, když dokončíte instalaci v nástroji a nebo dokončíte formu. Možností jak se u nás realizovat je daleko víc než si dokážete představit. Na trhu práce je sice spousta volných pracovních pozic, ale ne každá je vhodná pro každého. Spousta firem nabízí příliš nízkou mzdu za příliš vysoké nároky. Jestli hledáte firmu kde vás to bude bavit a kde vás čeká příjemná mzda, ozvěte se nám. Rádi přijmeme do týmu schopné zaměstnance, kteří mají zájem o vývoj a montáž strojů.