Frabea

Kvalita není na internetu určitě žádná samozřejmost, a proto ten, kdo ji vyžaduje, nemůže sázet na to, co mu přijde první pod ruku. Pokud to není náš web.

Moderní alternativa

Bydlení se vlivem zvyšujících se cen stává velice nedostupnou komoditou. Na nákup nových bytů mají peníze víceméně jen bohatí lidé a investoři, kteří skupují klidně i celé bytové domy. To samozřejmě zvyšuje cenu bytů v širokém okolí, a idem nezbývá nic jiného než bydlet v nájemním bydlení. To samozřejmě mnoha lidem nevyhovuje, protože chtěli bydlet ve svém vlastním bytě a nebo ještě lépe v domě. Jenže ceny rodinných domů jsou také na historickém maximu, takže mnoho lidí raději vezme nájemní byt. Existuje ale cesta, jak se k vlastnímu bydlení dostat. A proč nebydlet v něčem trochu jiném? Klasické rodinné domy jsou opravdu drahé, přitom můžete bydlet v menším domku, který …..

Read More

Jak si představit ideální dům pro trvalé bydlení

Znáte filmový seriál z roku 1980 s názvem „Zkoušky z dospělosti“? Je to jedna z legend doby socialismu, s úžasnými dialogy, jejichž platnost je nadčasová, a v nichž se zrcadlí i problémy současného lidstva. Studenti chrudimského gymnázia tam v jednom z dílů měli popsat v maturitní písemné práci, jak si představují ideálního chlapce či dívku do vztahu. Kdyby se ovšem jednalo o studenty střední odborné školy stavebního zaměření, možná by se téma stočilo do více odborného pojetí a studenti by měli popsat, jaký typ bydlení je dle jejich názoru ideální. Mohli bychom se nyní tohoto tématu přidržet a naznačit vám, proč považujeme za vzor ideálního rodinného domu bungalov do L …..

Read More

Nové bydlení

Vždy si říkám, že opravdu hodně možností, jak by si člověk mohl udělat opravdu příjemné a velice pohodlné bydlení. Jednou z možností je, jak by si to člověk mohl udělat, tak je například nějaký designer anebo moderní návrhář. Abych pravdu řekla, tak já jsem o těchto službách už velice dlouho a často přemýšlela. Protože kolikrát si říkám, proč bych také nemohla využít nějaké služby moderního designéra, když to vůbec existuje? Jenomže když s tímhle zmíním třeba své rodině, a hlavně svému příteli, tak mi vždycky všichni řeknou, že je to úplně zbytečné vyhazování peněz. Jenomže já si tohle nemyslím. Podle mého názoru, když se opravdu skvěle bydlí a jste bydlením …..

Read More

I mytí oken si lze usnadnit – Kdy mýt okna a jaké triky vám pomohou?

Asi každá hospodyňka by Å™ekla, že nejhorší na úklidu je mytí oken. Ano, i když se nemusí mýt Äasto, nikdo to nedÄ›lá rád. PÅ™itom je to fakt hraÄka.  I mytí oken si lze usnadnit – Kdy mýt okna a jaké triky vám pomohou?  Domácí práce, úklid nebo vaÅ™ení, Äinnosti, které je tÅ™eba dÄ›lat pravidelnÄ›, ale obvykle se k tomu nikdo nehrne. Z domácích prací je vÅ¡ak mytí oken asi to nejhorší, co může být. Okna sice není nutné mýt každý týden, takže tuhle neoblíbenou Äinnost nedÄ›láme tak Äasto, jako jiné domácí práce, ale ani pÅ™esto se na to vÄ›tÅ¡ina žen netěší. PÅ™itom lze okna umýt za nÄ›kolik málo minut a to …..

Read More