Frabea

Kvalita není na internetu určitě žádná samozřejmost, a proto ten, kdo ji vyžaduje, nemůže sázet na to, co mu přijde první pod ruku. Pokud to není náš web.

Šetření na důchod je důležité

Důchod je něco, s čím na stáří počítáme. Počítáme zkrátka s tím, že se o nás stát postará. Ale v dnešní době už spousta lidí poznala, že důchod není něco, s čím bychom mohli do budoucna stoprocentně počítat, vzhledem k tomu, jak se vyvíjí ekonomika našeho státu. Důchod by měl být odměnou za roky, které jste strávili prací a za dobu, kdy jsme odváděli poctivě daně do státní kasy. Nicméně, naše země není v dobré situaci. Naše populace čím dál tím více stárne. Zatímco pár desítek let nazpět bylo víceméně běžné, že se senioři dožívali v průměrně šedesáti let, nyní je to více. A předpokládá se, že průměrný věk dožití …..

Read More

Drsné podmínky bank

Banky poskytují žadatelům různé produkty. Většinou jde o půjčky a hypotéky. Právě hypotéky jsou poslední roky ulice žádanými produkty, přičemž každá banka má svoje vlastní podmínky, které musí žadatel splnit, aby mu úvěr poskytla. Hypotéka je speciální produkt určený k financování bydlení. Pomocí hypotéky si můžete zrekonstruovat starší bydlení, koupit hotové bydlení a nebo si postavit svůj dům podle vašich představ. V současné době došlo ke ztížení podmínek pro její získání, takže logicky došlo k výraznému poklesu zájmu o hypotéky. Na co trávit spoustu času dokládáním příjmů a výdajů, když nakonec banka řekne, že na ni nedosáhnete? Nájem x hypotéka Mnoho lidí srovnává nájem s hypotékou a moc se nepletou. …..

Read More

Půjčky kdysi a dnes

Slovo hypotéka komunisty dráždilo k zuřivosti, stejně jako býka pohyb mulety. Proto u nás byla třeba půjčka účelová nebo doplňková. Ano, šlo je použít na bydlení, ke stavbě domu a podobně, ale slovo hypotéka se prostě nesmělo vyslovit. To bylo slovo západní, to používali imperialisté a u nás přece žádní nikdy nebyli. Nejčastěji se brala půjčka novomanželská, kde se za některých okolností nepřeplácelo. Ne všechno byl za komundírů špatné. Ale více bylo toho horšího, takže je lépe nevzpomínat a když už, tak se skřípěním zubů. Zase pokud jste tu půjčku chtěli, museli jste žít životem řádného socialistické občana, což se dokládalo potvrzením z tehdejších národních výborů. A nebyla zase kór …..

Read More

Naše finance

Také jste už někdy slyšeli o tom, že existují různé hypotéky a půjčky? Pokud ne, tak se zkuste pro ně podívat na kvalitní webové stránky fahd.cz, kde vám bude všechno vysvětleno. Já sama jsem také ze začátku vůbec nemohla věřit tomu, že některé hypotéky můžou být opravdu výhodné, že se člověk vůbec nemusí bát hypotéku si vzít. A proto mě překvapil také fakt, když moje máma stále dokola vymlouvala mému bratrovi hypotéku. protože můj bratr si vzal za manželku svou přítelkyní, takže se také potom rozhodli, že budu konečně už bydlet ve vlastním domově. Jenomže moje maminka jim to stále zkazila a říkala, že se nemají zadlužovat, protože hypotéka je …..

Read More

Pěkné bydlení

Věřila jsem tomu, že v dnešní době jde také sehnat opravdu kvalitní hypotéka. A je úplně jedno, jestli to bude americká hypotéka nebo nebankovní hypotéka. Abych se přiznala, tak já sama už jsem přemýšlela delší dobu, že bych si pořídila nějakou hypotéku. Jenomže jsem tři roky sama, takže se obávám, že žádnou hypotéku nedostanu. Protože jsem se dozvěděla, že hypotéka se dává hlavně těm lidem, kteří žijí v páru a tak podobně. Já jsem sama a rozhodně si nemám v plánu nikoho hledat, když bych chtěla jenom si vzít hypotéku. Je to opravdu nutné? Proč nemůže jeden člověk dostat také kvalitní hypotéku? Když jsem se potom ptala jednoho finančního poradce …..

Read More