Frabea

Kvalita není na internetu určitě žádná samozřejmost, a proto ten, kdo ji vyžaduje, nemůže sázet na to, co mu přijde první pod ruku. Pokud to není náš web.

Naše finance

Také jste už někdy slyšeli o tom, že existují různé hypotéky a půjčky? Pokud ne, tak se zkuste pro ně podívat na kvalitní webové stránky fahd.cz, kde vám bude všechno vysvětleno. Já sama jsem také ze začátku vůbec nemohla věřit tomu, že některé hypotéky můžou být opravdu výhodné, že se člověk vůbec nemusí bát hypotéku si vzít. A proto mě překvapil také fakt, když moje máma stále dokola vymlouvala mému bratrovi hypotéku. protože můj bratr si vzal za manželku svou přítelkyní, takže se také potom rozhodli, že budu konečně už bydlet ve vlastním domově. Jenomže moje maminka jim to stále zkazila a říkala, že se nemají zadlužovat, protože hypotéka je …..

Read More

Pěkné bydlení

Věřila jsem tomu, že v dnešní době jde také sehnat opravdu kvalitní hypotéka. A je úplně jedno, jestli to bude americká hypotéka nebo nebankovní hypotéka. Abych se přiznala, tak já sama už jsem přemýšlela delší dobu, že bych si pořídila nějakou hypotéku. Jenomže jsem tři roky sama, takže se obávám, že žádnou hypotéku nedostanu. Protože jsem se dozvěděla, že hypotéka se dává hlavně těm lidem, kteří žijí v páru a tak podobně. Já jsem sama a rozhodně si nemám v plánu nikoho hledat, když bych chtěla jenom si vzít hypotéku. Je to opravdu nutné? Proč nemůže jeden člověk dostat také kvalitní hypotéku? Když jsem se potom ptala jednoho finančního poradce …..

Read More