Frabea

Kvalita není na internetu určitě žádná samozřejmost, a proto ten, kdo ji vyžaduje, nemůže sázet na to, co mu přijde první pod ruku. Pokud to není náš web.

Pěkné bydlení

Věřila jsem tomu, že v dnešní době jde také sehnat opravdu kvalitní hypotéka. A je úplně jedno, jestli to bude americká hypotéka nebo nebankovní hypotéka. Abych se přiznala, tak já sama už jsem přemýšlela delší dobu, že bych si pořídila nějakou hypotéku. Jenomže jsem tři roky sama, takže se obávám, že žádnou hypotéku nedostanu. Protože jsem se dozvěděla, že hypotéka se dává hlavně těm lidem, kteří žijí v páru a tak podobně. Já jsem sama a rozhodně si nemám v plánu nikoho hledat, když bych chtěla jenom si vzít hypotéku. Je to opravdu nutné? Proč nemůže jeden člověk dostat také kvalitní hypotéku?

Bydlení je radost.

Když jsem se potom ptala jednoho finančního poradce a bankéře, tak mi řekl, že je to kvůli tomu, že kdyby vypadl jeden ze splácení půjček, tak je na řadě druhý. Tím to mám na mysli třeba například hlavně smrt. Protože je logické, že když člověk zemře, tak tom už nemůže nic splácet. Abych se přiznala, tak já jsem si myslela, že hypotéka je hlavně pro dva lidi, kvůli tomu, že potom dohromady mají vyšší plat a splácí to dohromady. A já tohle chápu, ale já mám také opravdu hodně peněz, které si vydělám za měsíc. Možná mám tolik peněz, co mají třeba tři normální lidé dohromady.

Peníze hýbou světem.

Takže nechápu, proč mě by nedali jednomu člověku nebankovní hypotéku. Takže jsem se zkoušela ptát ještě dále v bance. Byla jsem nadšená, kdy jsem se potom na webové stránce fahd.cz dozvěděla, že bych měla šanci získat nebankovní hypotéku. Opět jsem volala svému bankovnímu poradci, který mi řekl, že má pro mě opravdu skvělou zprávu. Nebankovní hypotéku jsem dostala, takže jsem byla v sedmém nebi. Ani si nedokážete představit tu moji radost, když jsem se potom dozvěděla, že nebankovní hypotéka mi byla schválena a já jsem konečně už mohla pořídit svůj vysněný veliký byt v Brně. Nebankovní hypotéky se bát nemusíte.