Frabea

Kvalita není na internetu určitě žádná samozřejmost, a proto ten, kdo ji vyžaduje, nemůže sázet na to, co mu přijde první pod ruku. Pokud to není náš web.

Moderní alternativa


Bydlení se vlivem zvyšujících se cen stává velice nedostupnou komoditou. Na nákup nových bytů mají peníze víceméně jen bohatí lidé a investoři, kteří skupují klidně i celé bytové domy. To samozřejmě zvyšuje cenu bytů v širokém okolí, a idem nezbývá nic jiného než bydlet v nájemním bydlení. To samozřejmě mnoha lidem nevyhovuje, protože chtěli bydlet ve svém vlastním bytě a nebo ještě lépe v domě. Jenže ceny rodinných domů jsou také na historickém maximu, takže mnoho lidí raději vezme nájemní byt.

tiny house

Existuje ale cesta, jak se k vlastnímu bydlení dostat. A proč nebydlet v něčem trochu jiném? Klasické rodinné domy jsou opravdu drahé, přitom můžete bydlet v menším domku, který je vymyšlený tak, aby poskytl dostatek místa celé rodině. Můžete si tak pořídit menší domek, který bude zpracován tak, aby měl každý svůj kousek místa. Existují tiny houses, což jsou v překladu malé domky, které vás překvapí dostatkem vnitřního prostoru. Zvenčí většinou vypadají malé, ale uvnitř je každý centimetr využitý na maximum tak, aby měl každý svůj prostor a aby se všem členům rodiny bydlelo komfortně.

chata v lese

Tiny house off the grid může být vhodné bydlení i pro vás. Stačí si vybrat dům podle vašich představ. Ceny jsou mnohem nižší než u běžných domů. Tiny houses si pořizují zejména lidé, kteří nepotřebují mít obrovský dům, který stejně nevyužijí, a také lidé, kteří se občas musí stěhovat. Tento typ domu totiž jednoduše převezete s sebou, protože je na podvozku. Celý dům je koncipován a vyroben tak, aby samozřejmě vydržel nejen bydlení, ale i případný převoz.

Ideální chata
Máte pozemek, na kterém je starší chata a nechcete ji rekonstruovat? Pořízení tiny housu je ideální řešení této situace. Jistě oceníte moderní vzhled i dostatečný prostor, stejně jako možnost chatu postavit přesně tam kde vám to bude nejvíc vyhovovat.