Frabea

Kvalita není na internetu určitě žádná samozřejmost, a proto ten, kdo ji vyžaduje, nemůže sázet na to, co mu přijde první pod ruku. Pokud to není náš web.

Co s nepohodlným oblečením?


Kvalitní a pohodlné oblečení je většinou vyrobeno bavlny, bambusu a nebo z jejich kombinace. Dobré oblečení nás nikde nekouše, nesvědí a neškrtí a hlavně nám dobře sedí. Jenže jak už to tak často bývá, praktické věci nebývají zrovna ty nejhezčí. Mnoho žen se zajímá o módní trendy a chtějí se podle toho oblékat. Každý rok je v módě něco jiného a nejedna žena je ochotna podle módy obměňovat svůj šatník.

barevné podprsenky

Jednou je v módě tyl, jindy bavlna, ale co se týče střihů, ty se mění snad ještě častěji než látky. V obchodech tak můžeme najít skutečně hezké kousky, které by si nejedna žena přála mít ve svém šatníku. Často se stává že v obchodě vidíme například krásný top, ale když si jej zkusíme, zjistíme že se nedá nosit. Může to být způsobeno nejen střihem, kdy se pod něj nehodí podprsenka, jelikož by byla vidět, ale může to být i tím, že látka je naprosto nepříjemná. Naše babičky znaly dederon, což byla neprodyšná kousavá látka. A s podobnými kousky se setkáme i dneska.

Nechcete ten krásný top v obchodě nechat? Nebo jste se zamilovala do šatů, ale nemáte odvahu je nosit, protože vrchní část je lehce průsvitná? Pokud se oblečení vzdát nechcete, stačí si koupit například kryty na bradavky, které vyřeší všechny vaše problémy. Některé materiály by mohly bradavky poškodit, což je poměrně bolestivý a dlouhodobý stav. Proto je lepší je chránit právě kryty. Jejich nalepení je jednoduché a bezbolestné. Odlepit kryty je snadné a nemusíte se bát že by to bolelo podobně jako když si sundáváte náplast.

žena dekolt

Vyzkoušet můžete i další produkty, které vám dovolí nosit oblečení bez klasické podprsenky. Velkým oblíbencem je neviditelná silikonová podprsenka, která sama drží a dokáže vaše prsa podržet ve správném tvaru bez ohledu na to, jakou máte velikost. Teď už si budete moct užívat svoje oblečení bez omezení.