Frabea

Kvalita není na internetu určitě žádná samozřejmost, a proto ten, kdo ji vyžaduje, nemůže sázet na to, co mu přijde první pod ruku. Pokud to není náš web.

Zuby se taky trhají

  • 11. 4. 2023
  • Byznys
  • No Comments

Zuby nás lidi někdy trápí víc než jiné věci. A pokud nás zuby zlobí, je to opravdu nepříjemné trápení. Kdo někdy zažil bolest zubů, bude určitě souhlasit. Když zuby bolí, nedá se na nic jiného pořádně soustředit, čas se vleče, spát se nedá, jíst se nedá, nálada je pod bodem mrazu. Když nás ale zuby zlobí, někdy to podceňujeme. Třeba i hodně dlouho. Napřed trpíme a čekáme, až to samo přejde, někdy si je chladíme, někdy něco kloktáme nebo bereme prášky na bolest. Ale i kdyby to na začátku pomáhalo, nebude to pomáhat pořád. Zuby se tím samy neuzdraví, kazí se pořád víc a nakonec teda musíme k zubaři. Aby nám zub, který nás trápí, třeba opravil a třeba jako neopravitelný rovnou vytrhnul.

práce zubaře

A jak se to dělá v Praze? Vlastně podobně jako v jiných zubních ordinacích. A když se vybere dobrá ordinace, pak je to určitě lepší. Vytrhnout zub je sice všude to samé, ale dá se to udělat různě. Příjemněji i míň příjemně. Když někomu vytrhnou zub na špičkovém pražském pracovišti, je taková extrakce zubu Praha přece jen příjemnější. Tady mají zkušenosti, a tak to udělají bezbolestně a míň invazivně, takže to tolik nebolí a navíc se rána i dřív zahojí. A navíc se při téhle proceduře pacient ani necítí jako pacient, jak je tamní prostředí příjemné.

úsměv pacienta

A co je hlavní? To, že tady nikomu nevytrhnou zub zbytečně. Napřed pacienty opravdu moderně a pořádně vyšetří, a s moderním vybavením pak dokážou spoustu zubů ještě zachránit. Dokonce sedm z deseti zubů se nemusí nakonec vytrhnout. A čím dřív k nim člověk s problémy přijde, tím spíš se trhání zubů vyhne. A i když se tomu nakonec někdy neunikne, nemusí člověk chodit bezzubý. Tady mu přece nabídnou i implantaci zubů, takže mu udělají místo odstraněných zubů tak dokonalou náhradu, že se to vůbec nepozná. A proto se jejich pacienti můžou usmívat. Ví, že jejich úsměv nebude vůbec pro ostudu.