Frabea

Kvalita není na internetu určitě žádná samozřejmost, a proto ten, kdo ji vyžaduje, nemůže sázet na to, co mu přijde první pod ruku. Pokud to není náš web.

Když venku prší

  • 9. 1. 2023
  • Hry
  • No Comments

Hrajete společenské hry? Nebo jste na ně už zapomněli. V dnešní době internetu kolikrát zapomínáme i na to hezké co třeba k životu patří. Spousta her si můžete zahrát na počítači přes internet. Nemusíte hrát jenom sami, ale jsou různé servery, kde můžete hru hrát i s kamarády, nebo s náhodnými lidmi. Čemu spíše dáváte vy přednost? Jste zastánce her? Hrát můžeme tedy na notebooku, PC, telefonu a nebo tabletu. Pak tu jsou i další různé herní konzole jako je playstation,x-box a další. Bohužel, lidé dávají přednost těmhle technologiím a pak to předávají i svým dětem. Jelikož trávit dny před obrazovkou nejsou pro naše zdraví dobré, tak by jsme mohli obrátit oči i na deskové hry. Kterými se kdysi děti i dospělí bavili. Ale i v současné době, dává hodně lidé přednost deskovkám. 

hry

Jelikož máme obrovský výběr. Už nemusíte hrát pouze jenom Člověče nezlob se!, Dostihy a sázky, šachy. Teď v obchodech narazíte na spoustu her z různými tématy. Od těch nejmenších až po ty největší. Je vám libo nějaká strategická hra, nebo dáte spíše přednost dobrodružným? Vyběr je tu i pro děti. Dokonce myslí i na ty nejmenší, kdy si můžou zahrát ty nejjednodušší hry. Nebo je možné zakoupit hry se stejnou tématikou, ale v dětské verzi. No není to úžasné. Dále spolu můžete hrát třeba například piškvorky, u kterých si zapřemýšlíte. A nebo i karetní hry, jako je Prší, žolíka, černého petra a další. 

hry

A podle čeho vybrat?

Než se rozhodnete koupit novou společenskou hru, tak by jste měli zvážit pro jakou věkovou kategorii by jste jí chtěli? Můžete si vybrat mezi hrami kde hráči spolu budou soupeřit proti sobě a nebo taky můžete najít takovou hru, kde budete spolupracovat. 

Pár názvu her, které by vás mohli oslovit. 

Pro děti jsou tu hry jako :Karetní hra UNO, Z pohádky do pohádky, Dobble, Logopedické hry a nebo Activity junior 

Pro ty dospělé: Dostihy a sázky, Scrabble, Activity, Karty a kostky