Frabea

Kvalita není na internetu určitě žádná samozřejmost, a proto ten, kdo ji vyžaduje, nemůže sázet na to, co mu přijde první pod ruku. Pokud to není náš web.

Plánování svatby krok za krokem


Naprostá většina svateb se koná v létě. Moderní jsou svatby pod širým nebem, v zahradních sálech nebo ve stanech. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv místo a styl svatby, je dobré začít se zařizováním už teď, protože všem dodavatelům a lidem co se na svatbách podílejí, se termíny plní už koncem roku předešlého. Abyste měli jistotu že se budete brát tam kde chcete a v den který jste si vybrali, měli byste mít tyto základní položky už dávno zarezervované.

Na svatbu je potřeba zařídit spoustu věcí, a tak je potřeba si udělat seznam všeho, co chcete. Jedině díky tomu na nic nezapomenete. Není nic horšího než si pár dní před svatbou vzpomenout na to, že jste na něco zapomněli, protože už nemáte šanci danou věc sehnat nebo zařídit.

svatební stůl

Jedna z hlavních věcí je jídlo. Někteří hosté se na svatbu přijdou hlavně najít zadarmo a ani se tím příliš netají. To by vás ale trápit nemělo, protože byste měli zařizovat jídlo hlavně pro sebe a svoje blízké. Pokud chcete mít moderní svatbu včetně občerstvení, na svíčkovou a vývar zapomeňte. Dnešní gastronomie je trochu dál a můžete to vidět i na své svatbě.

catering jídlo

Jestli chcete svatebčanům a hlavně sobě dopřát moderní svatební pohoštění, nechte si připravit catering na svatbu https://www.incatering.cz/svatby.htm cateringovou firmou. Stačí si objednat přípravu občerstvení na míru. Je dobré myslet na případné potravinové alergie, aby se mohli najít i lidé, kteří nějakou mají.

Jak to může vypadat?
Na svatbě se většinou podává oběd a potom raut. Můžete mít ale i oběd formu rautu, kdy si každý vybere to na co má chuť. Firma vám připraví pohoštění od oběda až do noci, takže na nic nebudete muset myslet. A co je žhavým trendem posledních pár let? Sushi. Mít na svatbě sushi je neobvyklé, a přesto zabodujete. Můžete si objednat i obložené mísy, zkrátka cokoliv vás napadne. Udělejte svoji svatbu jedinečnou i díky jídlu.