Frabea

Kvalita není na internetu určitě žádná samozřejmost, a proto ten, kdo ji vyžaduje, nemůže sázet na to, co mu přijde první pod ruku. Pokud to není náš web.

Posíláte balíčky?


Každý kdo někdy posílal balíček určitě přemýšlel nad tím jak ho zabalit. Většina lidí používá nějakou kartonovou krabici, až už novou a nebo použitou třeba z jiného obchodu. Taková recyklace obalů je velmi přínosná, protože proč nepoužívat znovu věci, které nám to umožňují? Ušetříme tím peníze také životní prostředí, které je už tak vystaveno velké zátěži.

balení balíčku

Jsou věci, které se dají přepravou rozbít snadno
V podstatě se nedají rozbít jen měkké věci. Většinou jde o oblečení, látky a podobně. Oproti tomu celá řada jiných věcí je odsouzena napospas přepravci. Ne každá přepravní služba se chová k zásilkám zákazníků hezky, a podle toho vypadá výsledek jejich rozvozu. Mnoho lidí ročně musí řešit reklamaci, protože jim zboží přijde rozbité. Jsou to zbytečné nepříjemnosti na straně zákazníka, https://www.bohemiaenergy.cz/co-delat-kdyz/smlouva/start-noveho-zakaznika/ který si možná kvůli tomu v daném obchodě už nic neobjedná. Pokud jste podnikatel, zákazníky potřebujete. Proto opravdu balte zásilky tak, abyste snížili riziko jejich rozbití.

Nezáleží na tom kolik věcí v jednom balíčku posíláte, ale je důležité aby se jakákoliv věc mohla v krabici pohnout. Čím měně se bude hýbat, tím větší je šance že se nerozbije. Proto je potřeba používat papírové výplně do krabic balteto.cz, které hezky vyplní volné místo okolo posílaného zboží a tím zamezí jeho pohybu. Tím opět o něco snížíte riziko rozbití zboží při převozu. Samozřejmě nemůžete ovlivnit to jak s ním zachází přepravce, ale vy uděláte maximum pro to, aby zboží k zákazníkovi dorazilo v pořádku.

výplně krabice

Věděli jste, že i obaly existují eko?
V současné době se hodně dbá na ekologii, a mnoho lidí včetně obchodníků se snaží snížit znečišťování životního prostředí. K tomu pomáhá i používání ekologických materiálů a opakované používání obalů. U nás koupíte nejen klasické obaly, ale i ty eko. Balte jak nejlépe můžete a uvidíte, že naštvaných zákazníků budete mít minimum.