Frabea

Kvalita není na internetu určitě žádná samozřejmost, a proto ten, kdo ji vyžaduje, nemůže sázet na to, co mu přijde první pod ruku. Pokud to není náš web.

Tipy na dárky pro milovníky čaje


Patříte i vy mezi ty, kteří si ráno rádi vychutnají šálek dobrého čaje. Horký čaj v nás probouzí příjemné pocity. Hřejivost, bezpečí, určitou nostalgii. Navíc máme z jeho pití dobrý pocit, že děláme něco pro své zdraví, protože většina čajů má na naše zdraví pozitivní účinky. Znalci a milovníci čaje určitě ocení, pokud jim darujete něco, co je spojené s čajem, jeho přípravou a popíjením. Může to pro vás být dobré řešení nejrůznějších dárků k nejrůznějším příležitostem. Pojďte se podívat na tipy na dárky https://darka-shop.cz/tip-na-darek.

čajové sáčky

Velká sada čajů

Co jiného ocení milovník čajů více, než pořádnou zásobu čajů? Kvalitní čaje můžete sehnat i ve velkém balení, v případě porcovaného třeba takové, kde je až sto čajových sáčků. U sypaných zase prostě vyberete čaj s co největší gramáží, nebo nakoupíte spoustu menších balení.

Elektrická konvice

Na přípravu čaje potřebujete horkou vodu. Tak co darovat novou, krásnou konvici? Kvalitní rychlovarnou konvici ocení snad každý, a skvělé je, že to bude dárek pro celou domácnost. Konvici totiž zdaleka nevyužijete jen na přípravu čaje.

Čajová kosmetika

Pokud se jedná o ženu, ale koneckonců klidně i o muže, můžete jim darovat čajovou kosmetiku. Čaje totiž pozitivně účinkují nejen v našem organismu, ale přínosné je i zevní používání. Proto se s čajovými výražky vyrábí pleťová séra, pleťové krémy nebo třeba tonika.

med

Med

Kvalitní med taky není vždy pevná záležitost, proto určitě potěší jako dárek. Vždyť co je lepšího, než osladit si čaj lžičkou kvalitního medu? Oproti cukru je totiž med o dost zdravější a koneckonců i chutnější. Máte na výběr mnoho variant, květový, lesní, luční, lipový a tak dále.

Čajový set

Darujte svým milovaným čajový set, který jim udělá velkou radost. Klasický čajový set obsahuje samozřejmě šálky a podšálky, může obsahovat i malé lžičky. K tomu patří i čajová konvička, z které si budete čaj do nových šálků nalévat.