Frabea

Kvalita není na internetu určitě žádná samozřejmost, a proto ten, kdo ji vyžaduje, nemůže sázet na to, co mu přijde první pod ruku. Pokud to není náš web.

Zajímavá politika

Zajímáte se o politiku? Pokud ne, tak vás asi tento článek zajímat nebude. Protože já jsem docela takový velký fanoušek do politiky. Ale to ne, že by mě zajímaly hlavně fakta o politice a podobně. Protože mě zajímají hlavně drby, stejně tak jako mnoho lidí. Takže kdybych to tak měla všechno asi zahrnout do jednoho, tak jsem spíše na drby, a ne na fakta. Zajímají mě drby opravdu z celého světa. Jenom si prosím o mně nemyslete nic špatného, protože já to nemyslím vůbec zle. Samozřejmě, že dbám také na to, aby některé zprávy byly opravdu hodně ověřené.

Všichni chtějí úspěch.

Protože nemám ráda takové ty novinářské kachny, i když samozřejmě opravdu hodně zaujmou. Kolikrát také slýchám, že existují takové noviny, kde jsou právě samé jenom novinářské kachny, které se týkají hlavně politiky. Chápu, že politika je opravdu hodně diskutované téma. Já rozumím tomu, že je logické, že každý politik chce být ten nejlepší a aby také v něčem vynikal. Jenomže tohle opravdu nejde. A také slýchám různé názory, že kdo se zajímá o politiku, tak je blázen. Jenomže někde jsem se nedozvěděla zajímavý názor na to, proč by člověk měl být blázen, když ho baví a zajímá politika.

Politika mě zajímá.

Já samozřejmě nejsem vůbec politicky exponovaná. A já bych nechtěla být politik ani něco podobného. Jenom mě prostě baví si číst o politice a znát různé názory lidí. Například třeba moje máma vždycky snila o tom, že by byla politička. To slyšet byl pro mě velký šok! Naštěstí se jí to vůbec nepodařilo, za což jsme byla vděčná. A proto říkám naštěstí? Protože když kolem sebe vidím a slyším různé názory, kdo má na politiku, tak se mi z toho chce někdy brečet, ale někdy také smát. Jsou taky divné názory na politiku, že si někdy říkám, jestli politika není jenom takový veliký cirkus. Říká se, že politika je také někdy nebezpečné téma k první konverzaci s člověkem.