Frabea

Kvalita není na internetu určitě žádná samozřejmost, a proto ten, kdo ji vyžaduje, nemůže sázet na to, co mu přijde první pod ruku. Pokud to není náš web.

Kousek přírody přímo u nás doma

Přírodní materiály jsou nám velmi blízké a často jimi doplňujeme naše domovy. Připomínáme si tak přírodu, která je tak moc rozmanitá, někdy klidná, jindy zase příliš divoká. Je svým způsobem velmi zajímavá a zároveň inspirující. Není potom divu, že se stává například dřevo tak častým materiálem pro výrobu různých a to mnohdy velmi prakticky fungujících dekorací. Častokrát se různých nápadů chopí i bytoví designéři a pomáhají tak přivést zcela prakticky kousek přírody do rodiny tomu, kdo je vyžaduje. Nouze o nabídky rozhodně není, tak si lze pořídit nejen různé stolky, vázy či další dřevěné výrobky, ale stejně tak i lampičky. Stačí se pustit do správné úpravy starého kořene stromu či …..

Read More

Jak se vyznat mezi reflektory

Osvítit budovu, sochu, kašnu nebo pěšinku na zahradě je velice důležité. Nejen proto, abyste se dostali bezpečně domů, ale samozřejmě to také vypadá dobře. Dříve jste si mohli pořídit jen halogenové modely, dnes jsme již trochu dál. LED reflektory mají mnoho nesporných výhod, mezi které patří menší spotřeba energie, okamžitý 100% výkon a možnost spojení s pohybovým čidlem. Jaké máte možnosti? Vybírat můžete pochopitelně z několika druhů a volit si také můžete barevný odstín žárovky. Studenější světlo se přitom spíš hodí pro komerční využití, teplejší odstíny naopak do zahrady nebo na terasu. Jednoduše tam, kde chcete odpočívat. Z jakých druhů si můžete vybírat? Základní jsou: stříbrné, černé, lištové. Každý z …..

Read More