Frabea

Kvalita není na internetu určitě žádná samozřejmost, a proto ten, kdo ji vyžaduje, nemůže sázet na to, co mu přijde první pod ruku. Pokud to není náš web.

Kde koupit krásné bydlení

  • 15. 5. 2023
  • Byznys
  • No Comments

Zejména mladí lidí zvažují, že se trvale odstěhují z České republiky. Je to zejména z toho důvodu, že je zde všechno čím dál dražší, bydlení je čím dál nedostupnější a nálada a společenská situace tu klesá každým dnem. Proto kdo může, zvažuje, že se odstěhuje za hranice. Kdo chce mít klid, bude zvažovat stát, kterým zatím nechápe takové množství skandálů jako u nás. A když se stěhovat za hranice, proč ne rovnou k moři?

Každý rok jezdí k moři tisíce lidí, kterým se potom většinou nechce vracet zpět. Moře a pláže jsou přímo magnetem a život u moře vždy vypadá snazší. Tak to sice není, protože všude je, jak se říká, něco. Jenže to vydal že v České republice už je toho jaksi moc. Za zhruba stejnou cenu můžete koupit garsonku v Praze a nebo byt u moře. Je asi jasné co si většina lidí vybere. Velký zájem je dlouhodobě o přímořské bydlení, protože to má člověk pár kroků na pláž a v případě Chorvatska pár hodin autem za rodinou zpět do České republiky.

plitvická jezera

Zvažujete stěhování do zahraničí?
V zahraničí najdete spoustu krásných míst, kde stojí za to bydlet. Jedním z nejoblíbenějších je Chorvatsko. Pravidelně probíhá prodej apartmánů v Chorvatsku, které jsou součástí apartmánového komplexu. Staví se pravidelně každý rok a většinou jsou do pár týdnů byty prodané. Je o ně velký zájem ze strany Chorvatů i Čechů. Je to totiž skvělá příležitost nejen k započetí nového života, ale i k investici.

chorvatsko pula

Apartmány se staví v docházkové vzdálenosti od moře. Z oken jsou vidět pláže, a jeden takový moderní apartmán s klimatizací může být i váš. Chcete se podívat na již dokončené byty? Sjednejte si schůzku s realitní kanceláří, kterou vede pár z České republiky. Odpadne vám tak jazyková bariéra a nutnost shánění překladatele. Těšit se můžete na skvělé a přímé jednání a noho zkušeností z prodeje nemovitostí.