Frabea

Kvalita není na internetu určitě žádná samozřejmost, a proto ten, kdo ji vyžaduje, nemůže sázet na to, co mu přijde první pod ruku. Pokud to není náš web.

Drobné dárky pro zákazníky

Víte o tom, že nedílnou součástí podnikání je reklama? Nemusí jít hned o reklamní bannery nebo placené spoty v rádiu či televizi, ale o drobnou reklamu, která vás nebude stát mnoho peněz. Nejlepší reklama je nenápadná, a o tu v tomto případě jde. Mnoho lidí sbírá reklamní propisky. Je to milý dárek, který různé firmy a společnosti dávají svým klientům, zákazníkům a nebo je dokonce dávají volně k dispozici třeba v rámci akcí konaných pro veřejnost.

barevné propisky

Sbírání reklamních propisek patří mezi jeden z nejrozšířenějších koníčků. Jsou i sběratelé, kterým se podařilo nashromáždit tisíce kusů z různých koutů republiky, ale i ze zahraničí. Reklamní propiska nemusí být jen jednobarevná propiska s názvem firmy, ale i v této oblasti je možné propustit uzdu fantazii a kreativitě. Na propiskách se často setkáme například s obrázky, logy, firemními motty a podobně.

Propisky s vlastním potiskem jsou skvělým reklamním dárkem, který funguje jako reklama. Reklam je pro podnikání důležitá, a díky ní o firmě ví široká veřejnost. Reklamní propisky jsou milou drobnou pozorností, která nestojí moc peněz a může udělat spoustu radosti. Propisku každý držíme v ruce téměř denně a tak je to věc, která se vždycky hodí. Často je ztrácíme, a proto jich není nikdy dost. Čím více propisek v balíčku objednáte, tím je cena za jeden kus nižší.

propiska sešit

Nechte si poradit
Potřebujete vytvořit dobré a originální logo, nebo chcete vymyslet krátký a poutavý reklamní slogan na vaše popisky? Oslovte reklamní agenturu, pro kterou to nebude žádný problém. Rozvíjejte vaše podnikání po malých krůčcích těmi správnými nástroji, které máte v dnešní době k dispozici. Mějte k dispozici vždy nějaké propisky, které mohou posloužit jako dárek k nákupu nebo jako součást reklamní sady pro pravidelné zákazníky. Možností kdy se hodí darovat reklamní předměty je vždycky dost.