Frabea

Kvalita není na internetu určitě žádná samozřejmost, a proto ten, kdo ji vyžaduje, nemůže sázet na to, co mu přijde první pod ruku. Pokud to není náš web.

Půjčky kdysi a dnes


Slovo hypotéka komunisty dráždilo k zuřivosti, stejně jako býka pohyb mulety. Proto u nás byla třeba půjčka účelová nebo doplňková. Ano, šlo je použít na bydlení, ke stavbě domu a podobně, ale slovo hypotéka se prostě nesmělo vyslovit. To bylo slovo západní, to používali imperialisté a u nás přece žádní nikdy nebyli. Nejčastěji se brala půjčka novomanželská, kde se za některých okolností nepřeplácelo. Ne všechno byl za komundírů špatné. Ale více bylo toho horšího, takže je lépe nevzpomínat a když už, tak se skřípěním zubů.

Zase pokud jste tu půjčku chtěli, museli jste žít životem řádného socialistické občana, což se dokládalo potvrzením z tehdejších národních výborů. A nebyla zase kór tak velká sranda ho dostat. Pokud jste nechodili na brigády a jiné komunistické hurá akce, nemuseli jste toto veledůležité potvrzení obdržet s konstatováním, že se neangažujete.

bankovky

Dnes už něco podobného není potřeba, ale zase je člověk chtivý půjčení peněz lustrován jinak. Například potvrzením o příjmu, je nahlíženo do registrů a pokud tam dotyčný má záznam, jeho žádost je ihned zamítnuta. Nikdo nikdy neřeší, jak se do toho registru dostal a zda to již dávno nezaplatil. To nikoho v bance nezajímá, prostě je to pravděpodobný neplatič a basta fidli. Nedostane nic.

bankovky

Takový žadatel však nemusí házet flintu do kukuřice, protože jsou zde i jiné instituce, které se na celou věc dívají jinak. Zde jsou také jiné postupy poskytování půjček a hypoték, takže ti, co byli z banky slušně vyprovozeni zde v naprosté pohodě uspějí. Mohou zkusit třeba produkt s názvem americká hypotéka bez dokládání příjmů. Ta je tím, co je napsáno. Bez dokládání příjmu. To se zde opravdu nedělá, protože tady všichni vědí, že je to k ničemu a za měsíc či dva může být klient stejně bez práce.

Zde se vůbec postupuje rychle a pokud to chcete zkusit, tak klikněte na odkaz.