Frabea

Kvalita není na internetu určitě žádná samozřejmost, a proto ten, kdo ji vyžaduje, nemůže sázet na to, co mu přijde první pod ruku. Pokud to není náš web.

Kousek přírody přímo u nás doma

Přírodní materiály jsou nám velmi blízké a často jimi doplňujeme naše domovy. Připomínáme si tak přírodu, která je tak moc rozmanitá, někdy klidná, jindy zase příliš divoká. Je svým způsobem velmi zajímavá a zároveň inspirující. Není potom divu, že se stává například dřevo tak častým materiálem pro výrobu různých a to mnohdy velmi prakticky fungujících dekorací. Častokrát se různých nápadů chopí i bytoví designéři a pomáhají tak přivést zcela prakticky kousek přírody do rodiny tomu, kdo je vyžaduje. Nouze o nabídky rozhodně není, tak si lze pořídit nejen různé stolky, vázy či další dřevěné výrobky, ale stejně tak i lampičky. Stačí se pustit do správné úpravy starého kořene stromu či fošny a vdechnout tak kousek přírody do bytu.

lampička

Světlo, které je příjemné na pohled

Pokud bychom se zaměřili například na výrobu lampičky, tak ani zde chybu neuděláme. Posloužit nám může skutečně cokoliv dřevěného, jen je třeba mít určitou představu o tvaru a také dobře promyslet vedení kabelu, zapínání a v podstatě zvolit i správnou žárovku. V dnešní době není skutečně žádný problém všechny díly dobře zakoupit, včetně i různých potřeb na impregnaci a opracování samotného dřeva. Dokonce lze zvolit i různé osvětlení, kdy přirozeně nejlepší bude se podívat do nabídky LED žárovek, které jsou ekologické a úsporné. Například LED žárovky provedeni filament Lightpark.cz jsou novinkou na trhu a mají velmi pěkný a zajímavý tvar. Také se mohou například doplnit ještě LED pásky, které se například mohou integrovat do dřevěných artefaktů, což přirozeně zvedne další vizuální efekt lampičky.

světlo

Příroda a ekologie spolu souvisí

Proč zrovna zvolit do přírodního materiálu LED světelný zdroj? Ono to má svoji logiku. Nejen, že ušetříme svoje finance, jelikož se jedná o vysoce úsporné zdroje, ale zároveň je třeba zmínit, že šetříme i životní prostředí. Například emise se snižují dokonce až o 90% oproti klasickým žárovkám. Dále neobsahují nebezpečnou rtuť a jiné látky, které zatěžují životní prostředí. Potom je přirozeně jednodušší i jejich recyklace a také bude i méně nákladná. Navíc samotný uživatel bude spokojený s vybranou teplotou světla, která bude co nejvíce podobná dennímu. Případně si může zvolit jinou možnost, která mu bude příjemnější na užívání, což je velká výhoda.